SESJE NOWORODKOWE

Pierwsze chwile życia Twojego dziecka są wyjątkowe i mijają szybko!

W studio Little Art uchwycę te cenne chwile i pomogę Ci je uwiecznić! W fotografii noworodkowej jest wiele możliwości, w tym dużo póz i specjalnych rekwizytów. Jestem dumna, mogąc zaoferować różnorodny wybór rekwizytów w neutralnych kolorach i skupiających uwagę noworodka na zdjęciach. Pomaga to w tworzeniu ponadczasowych, artystycznych portretów noworodka. Uwielbiam też fotografować detale w postaci małych stópek, paluszków, ust czy oczu. Spodziewanie się dziecka to niesamowity czas, Twoja rodzina się powiększa, dlatego nie pozwólmy uciec tym cennym wspomnieniom!

Noworodki rosną bardzo szybko! Dokumentując ten wyjątkowy okres ich życia, tworzy się niezapomniane, profesjonalnie sfotografowane wspomnienia, które będą z Wami na zawsze! Moim celem jest wykonanie sesji zdjęciowej, przede wszystkim bezpiecznej, ale także tak pięknej i przyjemnej, jak to tylko możliwe. Sesji, która skupia się zarówno na noworodku jak i na pokazaniu wyjątkowej więzi, która jest pomiędzy Wami.

Na sesje noworodkowe w Szczecinie zapraszam maluszki w wieku pomiędzy 7 a 14 dniem życia. To idealny czas dla dziecka pod wieloma względami, dlatego warto zarezerwować sesję już w trakcie ciąży.

Zarezerwujemy tymczasowy termin sesji w okolicach przewidywanej daty porodu, a po narodzinach dziecka dostosujemy konkretną datę.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ

    Wybierz rodzaj sesji*

    Wyrażam zgodę* na przetwarzanie przez firmę Little Art, podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych, w celu umożliwienia kontaktu z moją osobą.